top of page
KUMRU FOTO.jpg
Astonomical Saat

Spiritüel Bir Rehber

Ruhlara ve meleklerin varlığına, görünmez alemin yönlendirme gücüne inanırım. Benim bakış açımda, her insanın hayatını iyileştirme gücü vardır. Tek yapmaları gereken, uygun enerjiyi kontrol altına almalarıdır.Doğuştan var olduğuna inandığım Rabbimin bana bahşetmiş olduğu Durugörü ve sezgisel yeteneklerimi 2020 yılından beri müşterilerim için ilahi enerjiden faydalanarak kullanıyorum. Sizin için de aynısını yapmaktan memnuniyet duyarım. Benimle iletişime geçin ve birlikte neler yapabileceğimizi konuşalım.

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Instagram

kişiye özel rehberlik&hizmetler

BLOKAJ SİLME ENERJİSİ ÇALIŞMA PROGRAMI 

 

 

3 gün genel enerji temizliği 

3 gün çakra temizliği 

3 gün aura temizliği 

3 gün ilişki blokajı temizliği 

3 gün iş ve amaç blokajı temizliği 

3 gün para blokajı temizliği 

3 gün ruhsal blokaj temizliği yapacaksınız. 

 

21 günlük bu program güçlü bir arınma ve tazelenme yaşamanızı sağlayacaktır.

 

Programa katılım bedeli ilk seans dahil

Lütfen bilgi alınız.Randevu takvimine göre gün belirlenmektedir.

 

AURA TEMİZLEME GÜÇLENDİRME KORUMA UYGULAMA ÇALIŞMASI 12 SEANS

 

Bedenimizi çevreleyen bir enerji alanı olan auramızı temiz ve güçlü tutmak bizi farkında olmadan maruz kaldığımız birçok negatif etkiden hatta hastalıklardan koruyor. Aurayı bir koruma kalkanı olarak da düşünebiliriz. Tek yapmamız gerekense, bize zarar verecek, strese sokacak ya da hastalandıracak herhangi bir etkiye karşı kullanabileceğimiz bu enerji kalkanına iyi bakmak.Aura şifalandırma çalışması sonrası korunma yöntemleri sayesinde Aura’nız dengede kalacak.Program süresi:6 Hafta

 

Lütfen bilgi alınız.Randevu takvimine göre gün belirlenmektedir.

 

Kişiye Özel Seans

Yıldızname,Ebced hesabı ile Yönetici Esmamızı bulma,Doğum haritanız ve Su bakımı ile harmanlanmış kişinin kendisi ile yakınları hakkında Kadim bilgiler veren ve içinde bulunduğumuz durumlar da dahil olmak üzere oluşabilecek durumlar hakkında öngörülerimi paylaştığım yaklaşık 90 dakika süren bir seans

 

İhtiyaç dahilinde Ritüel ve Tılsım paylaşımı

 

Lütfen bilgi alınız.Randevu takvimine göre gün belirlenmektedir.

 

EBCED HESABI İLE ÖMÜR HARİTASI

 

Danışan önce ön seans alarak daha sonrasında ise paylaşacağı bilgiler eşliğinde (Doğum Tarihi,Saati,Yeri,Anne adı) kendisine Ebced Hesabı ile oluşacak olan durumlar ile ilgil zaman ve frekans doğrultusunda isim verir

 

Lütfen bilgi alınız.Randevu takvimine göre gün belirlenmektedir.

 

DOĞUM HARİTASI

 

Kişinin bilgileri eşliğinde Doğum haritası kişinin duruşu, görünümü başta olmak üzere hayatı, potansiyeli, imkanları hakkında pek çok bilgi veriyor. Bu haritalar temel alınarak kullanılan astrolojik tekniklerle geleceğe yönelik öngörümler yapılabiliyor. Bu öngörüler özellikle belirli tarihlerin önceden seçilmesinde, belirlenmesinde kılavuz olabiliyor. Belirli dönemlerde ve zamanlarda beklenen astrolojik görünümler ve etkileri önceden hazırlıklı veya planlı olunmasını sağlayabiliyor. Hedef, strateji belirlemek, bir yol haritası çizebilmek astroloji haritaları sayesinde çok daha kolay olabiliyor. Tekamül yolculuğumuzda almamız gereken dersler ve mesajları okumanın önemini de vurguluyor.

 

Lütfen bilgi alınız.Randevu takvimine göre gün belirlenmektedir.

 

BİOENERJİ MASAJI UYGULAMASI

 

 • İnsan vücudunda hücrelerin yarattığı sürekli bir enerji formu bulunur. Hücreler kendi içlerinde ve birbirleri arasındaki iletişimi, düşük voltajlı bir elektromanyetik akımla sağlar.

 • Kişinin zihinsel, ruhsal ve fiziksel enerji alanlarının bileşkesi olan bioenerji, kısaca yaşam enerjisi anlamına gelir. Yaşanan çevre ve bireyin kendi kişisel özelliklerinden kaynaklanan negatif duygu ve düşünceler enerji dengesini bozabilir.

 • Bioenerji uygulaması vücudu bir bütün halinde ele alır ve vücudun zihinsel, duygusal ve bedensel enerji ayarının yapılmasını sağlar.

 • Bioenerji tekniği ile hücrelerdeki DNA kodları yeniden düzenlenir ve evrende var olan enerji hatları kişinin bedenindeki enerji hatları ile uyumlanır.

 • Bedenin bağışıklık sisteminin güçlenmesini destekleyen teknik sayesinde mevcut hastalıkların iyileşmesi ve yenilenmesine katkı sağlanır.

 • Evrendeki enerji özel teknikler yardımı ile yoğunlaştırılarak herhangi bir cihaz, iğne ve ilaç kullanılmaksızın kişinin bedenine dokunulmadan aktarılır.

 • Bozulan enerji akımının onarılmasını sağlayan ve dengeleyen bioenerji zararları ve herhangi yan etkisi olmayan özel bir uygulamadır.

 • Uzaktan değil birebir uygulama yapıyorum.

 • Seanslar kişinin ihtiyacına göre belirlenmektedir be paket halinde sunulmaktadır.

 

    (21 seans)

Lütfen bilgi alınız.Randevu takvimine göre gün belirlenmektedir.

HUMAN DESIGN

 

Human Design kimsenin tasarımını bir diğerinden iyi veya kötü olarak görmeyen, her tasarımı ahengi oluşturan bir melodi gibi eşsiz gören, bireyin özüne ve doğasına sahip çıkmasını ve gerçekleştirmesini destekleyen bir sistem.

Her insanın bir tasarımı vardır ve bu tasarıma uygun bir hayat planı olmalıdır.Bu planı çıkarabilmek için gereken en önemli şey Tasarımımız nedir sorusuna verilecek cevaptır.

Bu çalışmayı sadece çocuklarımıza özel yapmaktayım onların hayat yolculuğuna çok büyük katkı sağlayacağı inancındayım.Kadim bilgiler eşliğinde kullandığım teknikler sonucunda belirlenen özellik ve Atalardan aldıkları miras ve kodlamalarla yapılan çalışmalar sonucu ortaya güzel bir tasarım çıkıyor ve o tasarıma yönelik yaşam tarzımızda şekillenme ve yönlendirme ile ortaya daha sağlıklı daha mutlu çocuklar çıkıyor. Çocuklarımız bizim geleceğimiz herşey onlarla güzel ve anlamlı.

Program süresi: Haftada 2 gün olmak üzere 12 Hafta

 

Lütfen bilgi alınız.Randevu takvimine göre gün belirlenmektedir.

bottom of page